Wanny z Hydromasażem

W swojej ofercie Klientom proponujemy także wanny z hydromasażem wolnostojące lub przyścienne o różnorakich kształtach i rozmiarach. Stawiając na różnorodność oferty każdy z naszych produktów posiada wiele możliwości natrysku i opcji dodatkowych. Każde zamówienie dostarczane jest z kompletem montażowym gotowym do użycia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów poszerzyliśmy swoją ofertę o wanny podwójne oraz konstrukcje wpuszczane w podłogę łazienki. Proponowana przez nas wanna z kabiną prysznicową jest świetnym pomysłem dla osób chcących zachować funkcjonalność jednego i drugiego urządzenia, bez konieczności kupowania dwóch osobnych produktów lub jeśli metraż łazienki na to nie pozwala. Wanna z hydromasażem w Twojej łazience to gwarancja luksusu, relaksu i odprężenia!

Wanny z hydromasażem to wyższy poziom kąpieli. Zwiększają one odczucia, jakie towarzyszą nam podczas zwykłego, zdawałoby się, dbania o higienę ciała. Wanna z masażem pozwala ukoić wszystkie napięcia wynikające z codziennych stresów. Z doświadczenia wiemy, że wanna z hydromasażem cena jest warta każdej wydanej złotówki, ponieważ pozwala zadbać nie tylko o nasze ciało, ale również o psychikę.

Miałeś długi dzień? Weź długą kąpiel! Nasze potrzeby zmieniają się wraz z upływem dnia. Rano mamy ochotę na pobudzający prysznic, podczas gdy wieczorem marzymy jedynie o relaksującej kąpieli. Tym, którzy nie chcą decydować się na jedno rozwiązanie, oferujemy wanny z kabiną. Nasza kabino wanna to produkt najwyższej klasy, który został wyposażony w wielorakie udogodnienia. Kabino wanna z hydromasażem umożliwia korzystanie z zabiegów relaksujących i prozdrowotnych, jakie działają kojąco na stan naszego umysłu oraz ciała. Wszystko dzięki temu, że wanno kabina posiada odpowiednie dysze masujące. Umiejscowiliśmy je tam z których najlepiej masują te miejsca na naszym ciele, które są szczególnie podatne na powstawanie napięcia. Ponadto kabina prysznicowa z wanną posiada opcję relaksującego jacuzzi, które daje nam ogromną frajdę z kąpieli. Nasze wanny z prysznicem to rozwiązania inteligentne, za których sterowanie odpowiada komputer – możemy posługiwać się nim w łatwy sposób dzięki ekranowi LCD. Dla dodatkowej atrakcji wanna z kabiną prysznicową została wyposażona w radio.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl