Wanny SPA

Jako uzupełnienie naszej oferty proponujemy ogrodowe, wolnostojące wanny spa. Jacuzzi posiadają w zależności od wersji wyposażenia różne systemy natryskowe, pomieszczą od trzech do sześciu osób, sterowanie odbywa się za pomocą czytelnego wyświetlacza LCD oraz są zabezpieczone przed warunkami atmosferycznymi i posiadają wygodne nakrycie powierzchni użytkowej. Proponowane przez nas wanny spa wykonane są z najlepszej jakości materiałów, dzięki temu możemy zagwarantować naszym Klientom wysoką odporność na częste użytkowanie. Wanny spa z jacuzzi ze względu na swój ciężar przewidziane są do montażu w ogrodzie lub na stabilnej powierzchni. Zaleca się konsultację instalacji elektrycznej z wykwalifikowanym elektrykiem, ponieważ będzie konieczna zmiana głównego bezpiecznika różnicowo-prądowego.

Wszystkie nasze produkty posiadają gwarancję producenta, certyfikaty jakości oraz są dostarczane z gotowym zestawem montażowym. Jacuzzi ogrodowe to prawdziwie luksusowe wyposażenie, które stanowi źródło niesłabnącej frajdy – dla domowników oraz ich gości. Żeby wanna ogrodowa doskonale sprawdzała się w swej roli, to musi ona spełniać określone wymagania. Nasze jacuzzi zewnętrzne tworzymy wyłącznie z wysokiej jakości tworzyw, które pozwalają na częste korzystanie z całej aparatury. Zastrzegamy, że ogrodowe SPA jest przeznaczone do montażu jedynie na wytrzymałej stabilnej powierzchni, najlepiej na zewnątrz domu.
Z czego zbudowane jest jacuzzi? Jako ekskluzywne rozwiązanie ogrodowe jacuzzi zapewnia nam łatwe i komfortowe sterowanie, tak byśmy skupili się wyłącznie na relaksacji lub dobrej zabawie. Wanny ogrodowe posiadają wyświetlacz LCD, za pomocą którego możemy ustalić pracę systemów natryskowych. Nim odpowiednia wanna z jacuzzi zawita w naszym ogrodzie, zawsze niezbędna jest konsultacja z elektrykiem który dokona zmiany bezpiecznika. Oprócz dysz masujących, a także powietrznych, SPA ogrodowe jest wyposażone w słuchawkę prysznicową, radio oraz oświetlenie LED. Wanna SPA posiada również podgrzewacz, który działa automatycznie i na bieżąco chroni kąpiących się przed spadkiem temperatury wody. Dno jacuzzi jest podwójnie zabezpieczone, a na wypadek wystąpienia nadmiernego napięcia dżakuzi ogrodowe jest chronione za pomocą systemu antyprzepięciowego. Kupując nasze jacuzzi ogrodowe cena otrzymują Państwo szereg certyfikatów potwierdzających jakość i bezpieczeństwo, a także roczną gwarancję. W trakcie, a także po upływie okresu gwarancyjnego umożliwiamy Państwu korzystanie z naszego serwisu oraz części zamiennych. Posiadamy kilkanaście lat doświadczenia w branży, dlatego nasze wanny SPA należą do najlepszych z dostępnych na polskim rynku.
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl