Wanny Prostokątne

Prostokątne wanny z hydromasażem pasują do większości łazienek. Prosty montaż sprawi, że już w 10-15min wanna nadaje się do użytku. Należy ją tylko wypoziomować, podłączyć do wody ciepłej i zimnej, odpływu oraz gniazdka elektrycznego i można cieszyć się własną wanną jacuzzi w swojej łazience. Funkcja radia umili nam kąpiel. Podświetlana woda ukoi nasze zmysły a hydromasaż rozluźni mięśnie.

Instalując w domu wannę cieszymy się z wygody, jaką nam daje – odprężająca kąpiel znacznie poprawia nasze samopoczucie, szczególnie gdy dzień był bardzo długi. Dodatkowe wyposażenie jeszcze lepiej wpływa na nasze samopoczucie, a także zdrowie. Dobrym przykładem są wanny z hydromasażem, w których strumień wody wypływający z dyszy uderza w napięte mięśnie i tym samym je rozluźnia. W naszej ofercie znajdą Państwo najbardziej uniwersalne rozwiązanie, jakim jest wanna prostokątna z hydromasażem, która dzięki popularnemu kształtowi pasuje do większości łazienek.

Dodatkowe funkcje wanny. Wanna z hydromasażem jest wyposażona w dysze – powietrzne oraz wodne. Połączenie tych dwóch żywiołów skutecznie relaksuje całe ciało, co pozwala pożegnać stresy i zredukować napięcia. Hydromasaż jest szczególnie zalecany przed snem. Stan rozluźnienia sprzyja szybkiemu zasypianiu, a także sprawia, że faktycznie wypoczywamy. Mogą Państwo wygodnie usiąść i w pełni się rozluźnić dzięki obecności zagłówka o wyprofilowanym kształcie. Kąpielowa sesja w naszej wannie nie ogranicza się jedynie do korzystania z hydromasażu. Umieściliśmy w niej również radio, dzięki czemu mogą Państwo słuchać dowolnie wybranej muzyki. Wanny są wyposażone w oświetlenie, które wprowadza do łazienki specjalną atmosferę. Podczas kąpieli możemy w pełni kontrolować działanie wanny poprzez panel sterujący LCD. Oferując Państwu wanny z hydromasażem przedstawiamy produkt najwyższej jakości – zarówno, jeśli chodzi o zastosowane rozwiązania, jak i materiał. Każda wanna jest objęta roczną gwarancją, do której należy serwis oraz możliwość korzystania z części zamiennych.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl