Wanny Narożnikowe

Idealnie wkomponują się w narożnik łazienki. W ofercie wanny symetryczne oraz asymetryczne. Niektóre modele posiadają przeźroczystą szybkę, dzięki czemu widać jak bulgocze woda. Większe wanny z hydromasażem są przystosowane dla 2 osób. Światło podwodne sprawi, że stworzysz piękny klimat w łazience. Można stosować płyny do kąpieli oraz do wytwarzania piany. Co jakiś czas należy stosować do zaleceń związanych z konserwacją wanny w celu utrzymania jej w niezawodnym stanie przez długie lata.

Jeżeli nie masz pomysłu na to, jak zaaranżować narożnik w swojej łazience, to proponujemy Ci wygodne rozwiązanie w postaci naszych narożników. Posiadamy modele symetryczne i asymetryczne o różnych wymiarach. Korzystanie z tych wanien nie jest przyjemnością zarezerwowaną dla wybranych – większość propozycji w naszej ofercie to modele dwuosobowe. Wanna narożna wprowadza wyjątkową wygodę i nowoczesność do łazienki. Jej podwodne światło kreuje wyjątkową estetykę i atmosferę. Wanny narożne z hydromasażem pozwolą Ci czerpać maksymalny poziom przyjemności z każdej kąpieli.

Dlaczego wanny rogowe z hydromasażem? Powszechnie myśli się, że do posiadania wanny z funkcją masażu wodnego jest potrzebna duża ilość miejsca. Tymczasem wybierając model narożny możemy pozwolić sobie na wygodną wannę nawet w dość małej łazience. Pamiętajmy, że wanna to miejsce szczególne, które powinno służyć nam nie tylko do utrzymywania higieny osobistej, ale również do relaksowania się. Wanna z hydromasażem narożna posiada zestaw dysz powietrznych i wodnych, które poprzez masaż naszego ciała, przyczyniają się do znacznego polepszenia stanu ciała i psychiki. To nasze domowe jacuzzi, dzięki któremu możemy korzystać z zabiegów typu SPA będąc we własnym domu. Dla Twojej dodatkowej wygody wyposażyliśmy wanny narożne w radio, z którego możesz słuchać kojących dźwięków muzyki. Oczywiście każda wanna posiada tradycyjną słuchawkę prysznicową, dzięki której możesz brać szybkie i pobudzające prysznice.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl