Seria B

Wanny do wpuszczenia w podłogę bądź samodzielną zabudowę płytami gipso-kartonowymi, następnie płytkami albo mozaiką. Wzmacniane, nowoczesne oraz funkcjonalne. Obecnie w promocji sięgającej nawet 50%. W innych salonach ceny kształtują się na poziomie 12-15tyś zł.

Wanna wpuszczona w ziemię to rozwiązanie niecodzienne, zwracające uwagę. Kąpiel w niej jest przeznaczona na specjalne momenty, w których chcemy oddać się całkowitemu relaksowi. Możemy zainstalować taką wannę w łazience znajdującej się na parterze lub też na piętrze. Umieszczenie wanny w podłodze wymaga dość sporych ingerencji w konstrukcję domu, dlatego jej obecność należy uwzględnić już na etapie budowy.

Wanny wpuszczane w naszej ofercie. Oferujemy Państwu najwyższej klasy wanny wpuszczane, w których połączyliśmy nowoczesne i praktyczne rozwiązania. Posiadamy przy tym atrakcyjne, niezwykle konkurencyjne ceny. Wanny wpuszczane są dostępne w różnych wersjach – kwadratowej, prostokątnej oraz trójkątnej. Istnieje możliwość wybrania takiego kształtu, jaki najbardziej odpowiada aranżacji danej łazienki. Wiemy, że wanna wpuszczana są wyjątkowe, dlatego każdą z nich wyposażyliśmy w nowoczesne udogodnienia. Należy do nich zestaw dysz masujących, które poprzez strumienie wody przeprowadzają relaksujący hydromasaż. Wanna wpuszcza może więc pełnić rolę naszego osobistego jacuzzi. Nad wszystkimi systemami czuwa system komputerowy, którym mogą Państwo sterować w intuicyjny sposób. Dno wanien pokryto materiałem antypoślizgowym, a poszczególne elementy zostały wykonane ze stali nierdzewnej. Wyjątkowość przebywania w wannie podkreśla oświetlenie LED, które nadaje całości wyjątkowej estetyki. Przy zakupie otrzymują Państwa roczną gwarancję, a wraz z nią dostęp do serwisu i możliwość uzyskania części zamiennych.

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl